Profesyonellerin Tercih Ettiği E-Ticaret Alt YapısınıHemen Kullanmaya başlayın!
0850 259 33 33 - 7/24
İletişime Geçin

E-Ticaret SektöründeEn Gelişmiş “Otomasyon AltYapısı”

Türkiyenin En Gelişmiş E-Ticaret Platformu “Farktör’de”
Hakkımızda

E-Ticaret Sektöründe En Gelişmiş Otomasyon Alt Yapısı

Farktör, 2017 yılında Samsun’da kurulan bir e-ticaret şirketidir. Şirket, 19 Mayıs Üniversitesi Teknopark bünyesinde projesini geliştirerek başladığı faaliyetlerini, tecrübeli bir ekibin kurduğu E-Ticaret web sitesi ve arka operasyonun yönetildiği Akıllı Depo ve Lojistik Platformu hizmeti sunarak sürdürmektedir.

Kurucu ortakları büyük başarılara imza atmış Tozlu.com ’un e-Ticaret Direktörü , Ar-ge , yazılım ve tasarım birimlerinin yöneticilerinden oluşmaktadır.

Farktör, internet üzerinden satış yapmak isteyen firmalara tam donanımlı bir web sitesi yazılımı sunar. Ayrıca, web sitesi ile aynı panelden yönetebilecekleri, yeni teknoloji ile geliştirilmiş native mobil uygulama hizmetleri de sunmaktadır.

Farktör, satış yapan firmaların tüm operasyonel süreçlerini ve departmanlarını otomasyon üzerinde yöneteceği akıllı depo ve lojistik hizmetleri sunmaktadır. Tedarik zinciri, mal kabul, adresleme yöntemi ile ürün tedarik, hızlı fatura, eksik ürün, kargo, iade, müşteri hizmetleri, finans ve stüdyo departmanlarının kurulumları sağlanır ve aktif hale getirilir. Bunun işleyiş ve yönetim süreçleri eğitimler ve raporlama hizmetleri ile desteklenir.

Farktör’ün yapay zeka uygulamaları da müşterilerinin iş süreçlerini otomatikleştirmelerine ve daha akıllı kararlar vermelerine yardımcı olmaktadır. Bu uygulamalar arasında chatbotlar, görüntü tanıma teknolojisi ve tahmin modelleri gibi çözümler yer almaktadır.

Farktör, ayrıca reklam ve pazarlama hizmetleri ile e-ticaret danışmanlık hizmetleri de sunar. Böylece, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre en uygun stratejileri belirleyerek, başarıya ulaşmalarına yardımcı olur.

Farktör, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için teknolojik alt yapısını sürekli olarak güncellemekte ve ekibini geliştirmektedir. Bu sayede, müşterileri her zaman güncel teknoloji ve yeniliklerden faydalanarak rekabet avantajı elde ederler.

about-us

Her zaman yanınızdayız! İhtiyacınız olduğunda Bize ulaşın.

Farktör’ün tecrübeli ekibi,7/24 çevrimiçi iş ortamında size kolay erişilebilir destek sağlıyor.Bizimle iletişime geçin, herhangi bir sorunuzda yanınızda olalım.”

farktorPhoto

Bizimle iletişime geçin, Size en iyi hizmeti sunmak için bekliyoruz.

Telefon
Phone

Sık Sorulan Sorular

Farktör ile ilgili merak ettiklerinizi, çözümlerimiz, işleyişimiz ve hizmetlerimiz hakkındaki en yaygın soruların yanıtları ile keşfedin.
Kendinizi yenilikçi çözümlerimiz hakkında bilgilendirin ve Farktör ile nasıl daha etkili sonuçlar elde edebileceğinizi öğrenin.