Profesyonellerin Tercih Ettiği E-Ticaret Alt YapısınıHemen Kullanmaya başlayın!
0850 259 33 33 - 7/24
İletişime Geçin

Raporlama Ekranlarıyla
Geleceği Şekillendirin!

E-Ticarette Agresif Büyüme ve Verimlilik Artışı Yakalayın!”

farktorPhoto

Gelişmiş Raporlar

Farktör raporlama sistemi, e-ticaret ve akıllı depo hizmetlerinde yer alan tüm departmanların, yöneticiler tarafından tek bir ekran üzerinden kontrol edilmesine olanak sağlar. Bu sayede işletme sahipleri, tüm süreçleri anlık olarak takip edebilir, potansiyel sorunları önceden tespit ederek çözüme kavuşturabilirler.

Ayrıca, Farktör raporlama sistemi kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, karmaşık verileri anlaşılır bir şekilde sunar. İşletme sahipleri, satış, stok, depo yönetimi, üye yönetimi, mal kabul, ürün tedarik, fatura, kargo, iade, muhasebe, prodüksiyon, personel ve müşteri hizmetleri raporlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirler. Bu sayede işletmeler, kritik kararlarını daha doğru ve bilinçli bir şekilde alabilirler. Farktör’ün gelişmiş raporlama sistemi, Türkiye’deki en kapsamlı raporlama çözümlerinden biridir. İşletmeler, Farktör’ün raporlama uygulaması ile müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilir, işletme performanslarını ölçebilir ve daha doğru kararlar alarak başarılarını artırabilirler.

Özellikle online alışverişte yaşanan iade oranlarına dair detaylı raporlamaların yapılması, ürün stok takibinin doğru ve etkin bir şekilde gerçekleştirilmesi, siparişlerin hızlı bir şekilde sevkiyatının yapılması gibi konularda Farktör’ün gelişmiş raporlama sistemi sayesinde tüm süreçlerin daha verimli bir şekilde yönetilmesi mümkündür. Bunun yanı sıra, müşteri hizmetleri raporları sayesinde müşteri geri bildirimleri de analiz edilerek hizmet kalitesi iyileştirilebilir.

Farktör’ün gelişmiş raporlama sistemi, tüm süreçleri daha verimli ve etkin bir şekilde yönetebilmenin yanı sıra, doğru kararlar almak için gerekli olan verileri sunar. Bu sayede işletmeler daha iyi bir şekilde planlama yaparak maliyetleri düşürebilir ve daha karlı bir işletme yönetebilir.

Gelişmiş Raporlar İçeriği;

Farktör’ün kargo raporlama hizmeti, ürünlerinizin teslimat süreçlerinde oluşan tüm verileri raporlama imkanı sunar. Bu raporlar, kargoların sevk edildiği bölgeye, teslimat sürecine, kuryelerin performansına ve müşteri geri bildirimlerine göre ayrıntılı olarak incelenebilir.

Örneğin, Farktör’ün kargo raporlama hizmeti ile aşağıdaki verileri takip edebilirsiniz:

  • Kargo Teslimat Süresi: Müşterilerinizin ürünlerini ne kadar sürede teslim aldıklarını raporlayabilirsiniz. Bu veriler sayesinde müşterilerinize daha doğru teslimat tarihleri verebilir, teslimat sürecini optimize edebilirsiniz.

  • Kargo Sevkiyatları: Hangi ürünlerin hangi kuryeler tarafından taşındığını, hangi bölgelere sevk edildiğini ve hangi tarihlerde teslim edildiğini takip edebilirsiniz. Bu veriler, ürünlerinizin hangi bölgelerde daha popüler olduğunu ve hangi kuryelerin daha verimli çalıştığını belirlemenize yardımcı olur.

  • Kargo Maliyetleri: Kargo firmalarının fiyat politikaları sürekli değiştiğinden, bu hizmetle kargo maliyetlerinizi takip edebilirsiniz. Bu veriler sayesinde, kargo maliyetlerinizi en aza indirerek kar marjınızı artırabilirsiniz.

  • Kargo Hataları: Kargo teslimat sürecinde oluşan hataları takip edebilirsiniz. Bu veriler sayesinde hataların nedenlerini belirleyerek, süreci optimize edebilirsiniz. Farktör’ün kargo raporlama hizmeti, e-ticaret işletmenizin kargo sürecini daha verimli hale getirmenize yardımcı olacak bir araçtır.

Kargo Raporları