Profesyonellerin Tercih Ettiği E-Ticaret Alt YapısınıHemen Kullanmaya başlayın!
0850 259 33 33 - 7/24
İletişime Geçin

Hemen şimdi formu doldurun size ulaşalım!

Bizimle İletişime Geç

Adınız*
Soyadınız*
E-Posta*
Telefon*
Phone
Mesaj Yazınız

Referanslar

Sınır Ötesi Ticaretlerini Farktör Altyapısıyla Başarıyla Sürdürüyorlar!

paulmark

Farktör ile Aralık 2019'da tanıştık ve Mart 2020'de çalışmaya başladık. Paulmark ve Kimlik ailesi olarak daha önce dijitalde ve özellikle e-ticaret alanında çok ciddi eksiklerimiz vardı. Farktör ile e-ticaret alanına hızlı bir giriş yaptık ve kısa sürede çok yol katettik. E-ticaretin yanı sıra sosyal medya ve stüdyo kısmında da ciddi katkıları oldu. En basitinden Farktör'ün geliştirmiş olduğu stüdyo programı çok işimize yarıyor; ürünleri düzenli ve hızlı bir şekilde çekip yükleyebiliyoruz. Ayrıca e-ticaret depo sistemleri çok kullanışlı. Bunlar sadece birkaç örnek. Bunun dışında anlatılacak daha birçok alan vardır. Temennimiz, Farktör'ün Türkiye'de ve yurt dışında daha çok firma ile tanışmasından yanadır. Bazı alanlarının birçok firmanın işine yarayacağından hiç şüphemiz yoktur

Nail Kayatürk

Paulmark E-ticaret Müdürü

vatkalı

Farktör Yazılım ile yaklaşık 1,5 yıldır çalışmaktayız. Markamıza katmış olduğu değerlerden en önemlileri; operasyonda rahatlama, kargo hacminin büyümesi (az personelle hatasız lojistik operasyonu) ve stok ile satış raporlarımızı daha doğru analiz etmemizdir. Bütün taleplerimize hızlı ve çözüm odaklı yaklaşmaları sayesinde Farktör, bizim için her zaman beraber yol izleyeceğimiz bir yazılım şirketidir. Beklentimiz, ilerleyen dönemlerde de 7/24 hızlı ve çözüm odaklı iş prensibini aynı hassasiyetle devam ettirmeleridir.

Mertkan Erdem

Vatkalı Genel Müdürü (Kurucu)

jepublicImage

Farktör ile 2019 yılında başladığımız iş birliği, e-ticaret sektöründe ciddi gelişmelerimizi beraberinde getirdi. Mağazacılık sektöründe 2016'da faaliyet göstermeye başlayan firmamız, 2019'da kendi markamız Jepublic'ı hayata geçirdik. Şu anda 49 mağazamızla beraber global markaların da satışını online olarak gerçekleştirmekteyiz. Pandemi süreciyle mağazalarımızın kapalı olması, bizi daha aktif bir şekilde dijital platformlarda var olmaya itti. İlk olarak Trendyol'da amatörce başladığımız faaliyetlerimiz, Farktör ile profesyonelleşti. Akıllı depo sistemlerimizi Farktör sayesinde modernize ettik. Barkodlu etiketlerle ürün toplama süreçlerimiz oldukça hızlandı. Sektörde birçok firma olmasına rağmen, çeşitli firmalarla yaptığımız görüşmeler sonucunda Farktör'ün memnuniyetini dile getirenlerin çokluğunu gördük. Bu da bizi Farktör ile iş birliği yapmaya yönlendirdi. 49 mağazamızın stok maliyetlerini optimize etmek amacıyla Farktör'le entegre bir proje yürütmekteyiz. Bu, tüm mağazaların merkezi bir sistem üzerinden kontrol edilmesini sağlayacak. Farktör'ün en belirgin özelliği, sıcak ve destekleyici ekibi. Tanıştığımız günden beri bize her zaman yanımızda olduklarını hissettirdiler. Bu samimi iş birliği için tüm Farktör ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Usame Gökçek

Jepublic Genel Müdürü (Kurucu)

chima

Farktör'ün uçtan uca, her şeyi kapsayan yaklaşımı bizim için çok fark yarattı. Firmanın yöneticisiyle görüştüğümde bize, "Bu işlemlerin hepsini yapabiliriz" dedi. Ancak ilk etapta buna inanmadık. Çünkü birçok paket yazılımlarla, faturayı kesme ve ürün bulma gibi süreçler ters işlemekteydi. Farktör, e-ticaret süreçlerinde olması gerekeni doğru şekilde sunuyor. Hatalar neredeyse sıfıra yakın. E-ticareti gerçekten yaşamış, büyük stokları organize etmiş, reklam anlamında işleyiş süreçlerini anlamında, bütün sonuçları görmüş problemleri yaşamış bir ekip ile çalışıyoruz. Farktör'ün bize sağladığı avantajları yaşıyoruz ve gelişiyoruz. Daha önce kullandığımız programlarda bir sorun olduğunda, uzun süre beklememiz veya ekstra ücret ödememiz gerekiyordu. Ancak Farktör'de bu süreç böyle işlemiyor. Gecenin yarısında bile olsa, bir muhatap bulabiliyoruz. E-ticaret operasyonları canlı operasyonlardır ve 24 saat hizmet almamız gerekiyor. Farktör bu konuda bize çok iyi bir destek sağlıyor. Ayrıca Farktör, reklamlarımız için belirlediğimiz bütçeyi doğru şekilde kullanarak satışlarımızı artırıyor. Tanıştığımızda, bize bu sistemi sundular ve bu sistemle tüm sorunlarımızı çözdük. Ancak Türkiye'de, insan kaynağı konusunda yaşadığımız sorunları, Farktör'ün depo ve fatura sistemleriyle aştık. Sistem o kadar basit ki, herkes anlayabiliyor. Bu özellikler, Farktör'de bulduğumuz ve aradığımız özelliklerdi.

İbrahim Gülhan

E-Chima Genel Müdürü (Kurucu)

minicity

Minicity olarak, Farktör ile 4 yıldır çalışıyoruz. Daha önce farklı firmalarla çalışmış olmamız, Farktör'ün sunduğu hizmetin olumlu yönlerini değerlendirmemiz için iyi bir referans oluşturuyor. Farktör, iş süreçlerimizi mümkün olduğunca basitleştirerek ve kolaylaştırarak sistemi kurmaya odaklandı ve bu alanda önemli yenilikler getirdi. Akıllı depo yönetimi, çoklu sipariş işleme, ürün toplama ve ayırma, stüdyo fotoğraf yükleme gibi çeşitli hizmetler sayesinde, işlerimizi daha hızlı ve hatasız bir şekilde yapmamızı sağladı. Bu hizmetler, özellikle tedarikten paketlemeye, faturalamadan kargo hazırlığına ve iade işlemlerinden muhasebeye kadar uzanan süreçlerde zaman ve enerji tasarrufu sağlamamıza yardımcı oldu. Ayrıca, sosyal medya ve reklam alanlarında daha geniş bir hedef kitleye ulaşmamızı sağlayan, sistemle ilgili geliştirmeler ve teknik sorunlara anında çözüm sunan yetkin personel desteği, bize büyük bir memnuniyet veriyor.

Burak Uzuner

Minicity E-Ticaret Müdürü

fullamoda

Farktör ile ilk tanıştığımızda, ellerinde birçok sorunumuzun çözümü vardı ve bize sadece bilinen sorunlara değil, aklımıza gelmeyenlere de çözüm sundular. E-ticarette hızlı olmanın kritik önemde olduğunu biliyoruz. Farktör ile çalışırken, bize e-ticarette eksik olduğumuz yönleri gösterip bu eksiklikleri nasıl tamamlayabileceğimizi öğrettiler. Farktör, e-ticaret sitesinin ihtiyaç duyduğu tüm departmanları bir panelde topluyor ve bu departmanlar anında iletişim halinde. Farktör sayesinde e-ticaret sitemiz daha kullanıcı dostu ve modaya uygun hale geldi. Farktör, altyapı sağlarken bize özel bir hizmet sunuyor. Şu anda e-ticaret kurallarına göre hareket ediyoruz, bu da bize büyük bir güven sağlıyor.

Eren Şenoğul

Fullamoda E-Ticaret Müdürü

armaImage

Farktör ile Şubat 2021 yılında başlayan iş ortaklığımız halihazırda koordineli olarak devam etmektedir. Farktör sayesinde raftan ürün toplama hızımız arttı. Ürün toplarken görselli kontrol sağlamamıza yardımcı oldu. Siparişlerimizde adetli ve çoklu olarak rahat fatura kesme imkanı sağladı. En önemlisi de ortak WhatsApp grubunun zaman kavramı gözetmeksizin destek sağlamaları. Kısacası, Farktör hayatımızı kolaylaştırdı.

Orhan Yılmaz

Armalife Genel Müdürü (Kurucu)

zenne

Zenne Giyim olarak 2014 yılından beri e-ticaret yapmaktayız. E-ticarete ilk başladığımız günlerde arka tarafta 10-20 adet sipariş geldiğinde bile elimiz ayağımız birbirine dolanıyordu. "Nasıl kargoya çıkacağız?", "İade geldiğinde neler yapacağız?", "Stoklar tutmuyor, eksik ürünler oluyor." fakat Farktör'de bunların hiçbiri olmuyor. Belli dönemlerde stok sayımları yaptığımızda on binde birler gibi minimize hatalarla karşılaşıyorduk; gayet başarılı ve ideal. Ve bize vizyon katan bir platform. Farktör'den önce günde 20-30 siparişi çıkmakta zorlanırken, şimdi binlerce siparişi çok kolay bir şekilde çıkabiliyoruz. Farktör, bize büyüme noktasında ön ayak oluyor. Biz arka tarafta kargonun nasıl çıkacağını değil, satışa odaklanıyoruz; stoklarımıza odaklanıyoruz, reklamlarımıza odaklanıyoruz. Farktör'ün bize kattığı depo anlamında akıllı depo sistemleriyle beraber, daha önce 100 kargoyu 5 personel ile çıkaramazken şu an bir personel yaklaşık 300 siparişi çok rahat bir şekilde toplayıp faturalandırabiliyor. Fayda-maliyet analizi yapıldığında Farktör bize çok ciddi anlamda fayda sağlıyor ve bu faydayı işimize entegre ederek büyümemizi kolaylaştırıyor. Farktör'ün bize uçtan uca hizmet verdiği için çok mutluyuz ve farklı arayışların içerisine girmiyoruz. Farktör ile birlikte birçok başarıya imza atacağımıza inanıyoruz. Ticaretteki pazar payının büyümesi ile beraber bizler de büyüyoruz. Farktör'e bize vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz.

Serkan Altınok

Zenne Genel Müdürü (Kurucu)

kalopyaImage

Beş senedir Farktör'le çalışmaktayız. Farktör, iş gücümüzü yarı yarıya azalttı. Pazaryerleri entegrasyon hızımız arttı. Stok problemi konusunda kendi hatamız dışında "sıfır problem" diyebiliriz. Destek tarafında, daha önce farklı platformlar kullanan biri olarak söylüyorum; açık ara çok iyiler. Çok hızlılar. Her anlamda bize ciddi katkı sağladılar. Stüdyodaki resim kalitemize bile... Ekip olarak çözüm odaklılar ve önerilerimizi çok dikkate alıyorlar. Temennimiz ve isteğimiz, yurt içindeki başarımıza katkılarını şimdi yurt dışında da sağlamalarıdır. Tecrübelerine burada da çok güveniyoruz

Ramazan Yazıcı

Kalopya Genel Müdürü (Kurucu)

cloiImage

Farktör'le tanışmamız Ocak 2021'e dayanıyor. İlk görüşme sonrası yenilikçi yapıları ve çok büyük kolaylıklar sağlayan kapsamlı sistemleri bizi çok etkiledi. Mayıs 2021'den beri de tam performanslı haliyle e-ticaret operasyonlarımızı Farktör ile yürütüyoruz. E-ticaret çok kapsamlı ve ayrıntılı bir alan. Farktör sayesinde tüm süreçlerimizin kontrolü bizde oldu. Ayrıca, en kritik noktalardan biri olan hızlı destek açısından da sektördeki firmalardan çok ileri olduklarını ve 7/24 çok hızlı çözüm sunduklarını söyleyebiliriz. Bize iletişim kurma noktasında sürekli geliştirebilecekleri yönleri bizimle tartışan çok özverili bir ekipleri olduğunu da eklemem lazım. Hem teknoloji olarak hem de kendini adamışlık olarak bu kadar üst düzey bir oluşumun daha büyük projeler ve hatta ilklere imza atmasını temenni ederiz. Umarız gelişen teknoloji ile uluslararası işlerde de yapabilecek bir düzen kurabilirler ve hepimiz için fayda sağlayacak süreçlerle karşılaşmış oluruz.

Ozan İlhan

Cloi E-Ticaret Müdürü

acelyaImage
Farktör'ün sunmakta olduğu E-ticaret altyapısı sayesinde, kullanıcı merkezli ileri seviye bir e-ticaret platformu ve optimize edilmiş bir depo yönetim sistemini beraberinde getirerek e-ticaretteki satış ve başarılarını üst seviyeye çıkarıyor.
ankaragucuImage
Farktör'ün sunmakta olduğu E-ticaret altyapısı sayesinde, kullanıcı merkezli ileri seviye bir e-ticaret platformu ve optimize edilmiş bir depo yönetim sistemini beraberinde getirerek e-ticaretteki satış ve başarılarını üst seviyeye çıkarıyor.
kiwikidoImage
Farktör'ün sunmakta olduğu E-ticaret altyapısı sayesinde, kullanıcı merkezli ileri seviye bir e-ticaret platformu ve optimize edilmiş bir depo yönetim sistemini beraberinde getirerek e-ticaretteki satış ve başarılarını üst seviyeye çıkarıyor.
lovefabImage
Farktör'ün sunmakta olduğu E-ticaret altyapısı sayesinde, kullanıcı merkezli ileri seviye bir e-ticaret platformu ve optimize edilmiş bir depo yönetim sistemini beraberinde getirerek e-ticaretteki satış ve başarılarını üst seviyeye çıkarıyor.
modaplazaImage
Farktör'ün sunmakta olduğu E-ticaret altyapısı sayesinde, kullanıcı merkezli ileri seviye bir e-ticaret platformu ve optimize edilmiş bir depo yönetim sistemini beraberinde getirerek e-ticaretteki satış ve başarılarını üst seviyeye çıkarıyor.
nurozbeyImage
Farktör'ün sunmakta olduğu E-ticaret altyapısı sayesinde, kullanıcı merkezli ileri seviye bir e-ticaret platformu ve optimize edilmiş bir depo yönetim sistemini beraberinde getirerek e-ticaretteki satış ve başarılarını üst seviyeye çıkarıyor.
romantikImage
Farktör'ün sunmakta olduğu E-ticaret altyapısı sayesinde, kullanıcı merkezli ileri seviye bir e-ticaret platformu ve optimize edilmiş bir depo yönetim sistemini beraberinde getirerek e-ticaretteki satış ve başarılarını üst seviyeye çıkarıyor.
unilabproImage
Farktör'ün sunmakta olduğu E-ticaret altyapısı sayesinde, kullanıcı merkezli ileri seviye bir e-ticaret platformu ve optimize edilmiş bir depo yönetim sistemini beraberinde getirerek e-ticaretteki satış ve başarılarını üst seviyeye çıkarıyor.
urbanfocusImage
Farktör'ün sunmakta olduğu E-ticaret altyapısı sayesinde, kullanıcı merkezli ileri seviye bir e-ticaret platformu ve optimize edilmiş bir depo yönetim sistemini beraberinde getirerek e-ticaretteki satış ve başarılarını üst seviyeye çıkarıyor.
utopianImage
Farktör'ün sunmakta olduğu E-ticaret altyapısı sayesinde, kullanıcı merkezli ileri seviye bir e-ticaret platformu ve optimize edilmiş bir depo yönetim sistemini beraberinde getirerek e-ticaretteki satış ve başarılarını üst seviyeye çıkarıyor.
weyezeImage
Farktör'ün sunmakta olduğu E-ticaret altyapısı sayesinde, kullanıcı merkezli ileri seviye bir e-ticaret platformu ve optimize edilmiş bir depo yönetim sistemini beraberinde getirerek e-ticaretteki satış ve başarılarını üst seviyeye çıkarıyor.

Gelişmek İçin İhtiyaç Duyduğunuz Tek Platform !

Uçtan Uca Hizmet Almak İçin ihtiyacınız olan her şey Farktör ‘de.

Çevrimiçi MağazaİadeFinans - Muhasebe - ÖdemeÜrün TedarikFaturaKargoÇevrimdışı MağazalarErpSiparişMüşteri HizmetleriMüşteri

Depo Ürün Kabul

Mal Kabul

Ürün Giriş

Etiket

Adresleme

Raf Ürün Kabul

Stüdyo

Web Site

Mobile Site

Native Uygulama

Toptan Site

Drop Shop

Tele Satış

Pazar Yerleri

Diğer Kanallar