Profesyonellerin Tercih Ettiği E-Ticaret Alt YapısınıHemen Kullanmaya başlayın!
0850 259 33 33 - 7/24
İletişime Geçin

Farktör’ün B2B çözümleri ile

İşletmenizi daha İleriye taşıyın!

Türkiyenin En Gelişmiş E-Ticaret Platformu “Farktör’de”
farktorPhoto

B2B Çözümleri

Farktör B2B Çözümleri ile İşletmenizi Daha İleriye Taşıyın

Farktör, işletmelerin dijital dönüşümüne liderlik ederek B2B müşterilerine özel çözümler sunmaktadır. Müşterilerimiz, işletmelerini büyütmek için özel olarak tasarlanmış B2B yazılım hizmetlerimizle verimliliği artırabilir ve rekabet avantajı elde edebilirler.

B2B çözümlerimiz, işletmelerin tamamına özelleştirilebilir. Her bir işletmenin özel ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş çözümler sunarak, onların işletme hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Farktör’ün sunduğu B2B çözümleri, işletmelerin operasyonel süreçlerini daha verimli hale getirerek, zaman ve maliyet tasarrufu sağlamalarına yardımcı oluyor.

Farktör’ün B2B çözümleri arasında, tedarik zinciri yönetimi, depo ve lojistik yönetimi, sipariş yönetimi, envanter yönetimi ve müşteri yönetimi gibi birçok kritik işlevi kapsayan yazılım hizmetleri bulunmaktadır. Bu hizmetler, işletmelerin tüm süreçlerini optimize ederek, daha hızlı ve daha verimli hale getirir. Farktör’ün B2B çözümleri, yapay zeka ve makine öğrenimi teknolojilerini kullanarak, işletmelerin müşteri hizmetlerinde de en yüksek seviyede kalite sunmalarını sağlar. Müşterilerimize, 7/24 hizmet sunarak, sorunları çözme konusunda hızlı ve etkili bir şekilde yardımcı oluyoruz. Farktör’ün B2B çözümleri, işletmelerin müşteri memnuniyetini artırmalarına yardımcı olurken, işletme sahiplerinin de işlerini daha verimli ve karlı hale getirmelerine olanak tanıyor. B2B çözümlerimiz ile, işletmenizi daha ileriye taşıyın ve rekabet avantajı elde edin. Farktör’ün tecrübeli ve uzman ekibi, işletmenizi daha ileriye taşımak için size özel çözümler sunmaya hazır!

b2b-solution
b2b-solution

B2B E-ihracat ile İşletmenizin Dünya Çapındaki İş Potansiyelini Artırın

İşletmeler için e-ihracat, dünya çapında yeni müşterilere ve pazarlara erişim sağlama fırsatı sunar. E- ihracatın B2B boyutu, işletmelerin diğer işletmelere mal veya hizmet satması anlamına gelir. B2B e-ihracat, işletmelerin ürün ve hizmetlerini dünya çapında pazarlama ve satma fırsatı sunar. B2B e-ihracat, işletmelerin yeni müşteriler edinmelerine ve daha geniş bir kitleye erişmelerine yardımcı olur. İşletmeler, ürünlerinin ve hizmetlerinin çevrimiçi olarak pazarlanmasını sağlayarak, dünya çapında müşterilerle doğrudan iletişim kurabilirler. Bu, işletmelerin ürünlerini veya hizmetlerini dünya çapındaki müşterilere sunarak daha geniş bir kitleye ulaşmalarını sağlar.

B2B e-ihracatın avantajları arasında, müşteri potansiyelinin artması, satış hacminin artması, yeni pazarlara erişim sağlama, rekabet avantajı elde etme ve işletmelerin dünya çapında bilinirliğini artırma gibi faktörler yer alır. Farktör olarak, işletmelerin B2B e-ihracatı için ihtiyaç duydukları teknolojik alt yapıyı sağlıyoruz. E-Ticaret web sitesi yazılımı, mobil uygulama yazılımı, akıllı depo ve lojistik sistemleri yazılımı, reklam ve pazarlama faaliyetleri ve e-ticaret danışmanlık hizmetleri ile işletmelerin B2B e-ihracat hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Müşteri hizmetleri açısından, Farktör olarak, müşterilerimiz için birinci sınıf hizmet sunuyoruz. B2B e-ihracatın gerektirdiği özel ihtiyaçlara uygun çözümler sunarak, müşterilerimize ihtiyaç duydukları desteği sağlıyoruz. Ekiplerimiz, işletmelerin B2B e-ihracat süreçlerinde gereksinim duydukları her adımda yanlarında yer alıyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyor. Farktör olarak, işletmelerin B2B e-ihracat hedeflerine ulaşmaları için ihtiyaç duydukları teknolojik alt yapıyı sağlarken, ayrıca ürünlerin ve hizmetlerin lojistiğini yönetmek ve müşteri desteği sağlamak için de gereksinimlerini karşılamak üzere hazırlanmış bir dizi çözüm sunuyoruz. Bu çözümler arasında, ürünlerin hızlı ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını sağlayan Akıllı Depo ve Lojistik Sistemi, e-ticaret sitelerinde kolay ve güvenli ödeme işlemleri için entegre edilebilen Ödeme Sistemi, satışları artırmak için reklam ve pazarlama faaliyetleri sunan Dijital Pazarlama Hizmetleri ve e- ticarette başarılı olmak için ihtiyaç duyulan tüm stratejik danışmanlık hizmetlerini kapsayan E-Ticaret Danışmanlık Hizmetleri yer almaktadır. Tüm bu çözümlerimizi, işletmelerin farklı ihtiyaçlarına göre özelleştirerek sunuyor ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Ayrıca, müşteri hizmetlerimiz 7/24 destek sağlayarak, işletmelerin her zaman yanında yer alıyoruz. B2B e-ihracat konusunda uzman bir ekip olarak, işletmelerin global pazarda rekabet edebilmeleri için ihtiyaç duydukları tüm teknolojik alt yapıyı sağlıyoruz.

Farktör ile B2Be Güçlü Başlayın
Ürünlerinizi Dünyaya Satın!

Detaylı Bilgi için Formu Doldurun!

Telefon
Phone