Profesyonellerin Tercih Ettiği E-Ticaret Alt YapısınıHemen Kullanmaya başlayın!
0850 259 33 33 - 7/24
İletişime Geçin

Sizi Büyük Pazarlara Bağlıyoruz !

Türkiyenin En Gelişmiş E-Ticaret Platformu “Farktör’de”
farktorPhoto

Büyük Pazaryerleri Platformu

Pazaryerleri, birçok kişi için ek gelir veya hatta ana gelir kaynağı haline gelen çevrimiçi ticaretin önemli bir parçasıdır. Ancak, bu platformlar üzerinde satış yapmak, birçok zorluğu beraberinde getirir. Tüm bu zorlukları ortadan kaldırmak ve satıcılar için daha fazla fırsat yaratmak için kullanımı çok kolay ve yeni tasarladığımız pazaryerleri platformumuzla sizleri tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz.
Pazaryerleri platformumuz, satıcılar için daha iyi bir deneyim sunarak, e-ticaret sektöründe birçok fırsat yaratıyor. Siz de platformumuzda satış yaparak, gelirinizi artırabilir ve ürünlerinizi dünya genelinde milyonlarca müşteriye sunabilirsiniz.
Farktör Pazaryerleri platformumuzun sunduğu avantajlar sayesinde, ürünlerinizi daha kolay ve hızlı bir şekilde listeleme, pazarlama ve satış yapma fırsatı bulacaksınız.
pazaryerleriDescPhoto
Farktör Pazaryerleri platformumuzun en önemli özelliklerinden biri, Türkiye ve çok kısa bir zaman içerisinde dünya çapında birçok pazaryerine entegre olarak ,satıcılarımızın ürünlerini farklı pazarlarda satabilmelerine de yardımcı olabilmesidir. Bu sayede, sadece birkaç tıklama ile ürünlerinizi dünya genelinde milyonlarca müşteriye sunabileceksiniz.
pazaryerleriDescPhoto
Farktör pazaryerleri platformumuzda satış yapmak oldukça kolay. Ürünlerinizi bir kere platformumuza yüklemeniz yeterli olacak. Tüm platformlara buradan dağılacak ve tek panelden tüm operasyon yönetilecek. Ayrıca, satıcılarımızın sorularına ve ihtiyaçlarına hızlı yanıt verebilecek 7/24 müşteri hizmetleri ekibimiz de bulunuyor.
pazaryerleriDescPhoto

Her zaman yanınızdayız! İhtiyacınız olduğunda Bize ulaşın.

Farktör’ün tecrübeli ekibi,7/24 çevrimiçi iş ortamında size kolay erişilebilir destek sağlıyor.Bizimle iletişime geçin, herhangi bir sorunuzda yanınızda olalım.”

farktorPhoto

Bizimle iletişime geçin, Size en iyi hizmeti sunmak için bekliyoruz.

Telefon
Phone

Sık Sorulan Pazar Yeri Entegrasyon Soruları

Farktör ile ilgili merak ettiklerinizi, çözümlerimiz, işleyişimiz ve hizmetlerimiz hakkındaki en yaygın soruların yanıtları ile keşfedin.
Kendinizi yenilikçi çözümlerimiz hakkında bilgilendirin ve Farktör ile nasıl daha etkili sonuçlar elde edebileceğinizi öğrenin.