Profesyonellerin Tercih Ettiği E-Ticaret Alt YapısınıHemen Kullanmaya başlayın!
0850 259 33 33 - 7/24
İletişime Geçin

E-Ticarette Alternatif Yollarla Başarıya Eğitimle ulaş!

Türkiyenin En Gelişmiş E-Ticaret Platformu “Farktör’de”

Eğitimler

Kağıtsız bir şirket olmak, üretkenliği artırmak mı istiyorsunuz? Dijital dünyanın avantajlarından yararlanarak kağıtsız bir işletme olmak, verimliliği artırmak, zamandan ve paradan tasarruf etmek mümkün. Eğitimlerimiz sayesinde bu konuda gerekli bilgi ve becerileri kazanabilirsiniz.

aboutContentImage
İşinizi Büyütmek İçin Influencer Pazarlama Stratejileri

Influencer pazarlama, markanızın görünürlüğünü etkili bir şekilde artırabilir, ancak tüm işletmeler için uygun mu? Bizimle influencer pazarlama dünyasına daha derinlemesine dalın.

Tümünü Oku
aboutContentImage
Müşteri Sadakati Yaratma ve Tekrar Satışları Teşvik Etme Yöntemleri

Müşteriler sadece ürünleri veya hizmetleri beğendikleri için bir şirketten alışveriş yapmazlar. İşletmeyle pozitif bir bağlantı hissettiklerinden dolayı alışveriş yaparlar ve tekrarlayan müşterilere dönüşürler. Bir müşteriniz olduğunda, onları tekrar eden müşterilere dönüştürmeye yatırım yapmak maliyet açısından mantıklıdır.

Tümünü Oku
aboutContentImage
E-Ticaret için En İyi SEO Uygulamaları

Anahtar kelimeleri akıllıca kullanın ve cihazlar arası sayfa içeriğini optimize ederek daha fazla trafik çekin ve satışlarınızı artırın.

Tümünü Oku
aboutContentImage
Bilgisayardan Instagram'da Nasıl Paylaşım Yapılır ?

Bu adım adım rehberi kullanarak, PC'nizden Instagram'a fotoğraf ve video nasıl gönderileceğini öğrenin ve işletmenizin Instagram'ını yönetmek için diğer ipuçlarını keşfedin.

Tümünü Oku
aboutContentImage
E-Ticaret Sitelerinizi Kullanıcı Odaklı Yaklaşımla Dönüştürün

Birçok firma, kullanıcı deneyimini ölçmek için çeşitli araçlar geliştirme konusunda büyük çaba gösterdi ve UX (Kullanıcı Deneyimi) tasarımcıları, bu araçları ve başka birçok yöntemi kullanarak, gerçek kullanıcı verilerine dayalı kararlar alıyor.

Tümünü Oku

Farktör ile E-ticarete Güçlü Başlayın
Ürünlerinizi Dünyaya Satın!

Detaylı Bilgi için Formu Doldurun!

Telefon
Phone